תאורה ופנסים לאופניים - חובה!


אחד מהאביזרים לאופניים החיוני והחשוב ביותר הוא פנס לאופניים. השוק מוצף בשלל פנסים
 ומאיכויות שונות. פנסים משולבי נגני Mp3, תאורת LED לגלגלי האופניים וסקירה אחר אחד מהפנסים
 החביבים על הרוכבים, פנס P7 לאופניים 900 Lumen
פורסם 10/1/11 מאת: רונן לוי
 
 
כידוע לכל רוכב, המקצועי והחובב כאחד הוא שאחד מהאביזרים לאופניים הנחוצים ביותר הוא פנס לאופניים. שוק האביזרים לאופניים רווי במגוון רחב של פנסים בטווחי מחירים משתנים ובאיכויות שונות. אחת מסדרות הפנסים האהובות והמבוקשות ביותר ע"י רוכבי אופניים היא סדרת הפנסים SSC היוקרתית של פנסי LED  לאופניים P7. מדוע הרוכבים  נוהרים אליו? תחילה פנס P7 900 Lumen עשוי מחומרים קלי משקל - אלומיניום ובהנדסה חכמה המשלבת נורות LED חזקות וחסכוניות בצריכת חשמל ובעוצמה של 900 Lumen  קרי 900 נרות.

האנרגיה שבאמצעותה פועל פנס P7 לאופניים מגיעה מסוללה חיצונית ייעודית רבת עוצמה בהספק של 8.4V 4400mAh. זמן הארה של פנס P7 לאופניים 900 Lumen ארוך במיוחד ועומד על כ-4-5 שעות רצופות. בנוסף, פנס P7 לאופניים וכל חלקיו עמידים בפני רטיבות  
ומים כך שהוא מותאם לרכיבת שטח בתנאים קשים במיוחד של בוץ גשם ואבק.

לפנס ישנם 3 מצבי עבודה מובנים : תאורה חזקה, נמוכה והבהוב. בנוסף לפנס P7 לאופניים, תחום האביזרים לאופניים בכלל וקטגוריית הפנסים לאופניים בפרט נהנים לאחרונה הרוכבים משלל חידושים והמצאות . בקטגוריית הפנסים ניתן למצוא מגוון פנסים לאופניים המשלבים נגני MP3 בנפחים משתנים אשר גם משלבים רמקולים בעוצמות שונות. אחד המעניינים והמעוצבים ביותר מגיע מקוריאה: SOAP הינו פנס מעוצב בעל שתי נורות LED בעוצמה של 1W כל אחד. לפנס סוללת ליתיום נטענת מובנית פנימית - הייתרון בכך בא לידי ביטוי במוגנות אופטימלית של הסוללה בפני רטיבות, ובחסכון של שרשור כבלי חשמל מסורבלים על גבי השלדה.

הפנס וכל חלקיו קלי משקל - כ- 150 גר' בלבד. החידוש המרענן בפנס אופניים זה מסתתר בצידו השני של הפנס:
כאן תוכלו לגלות נגן מוזיקה Mp3 נשלף מתוך תושבת ייעודית - ממש כמו פאנל במערכת ברכב - וניתן לשימוש גם בפעילויות אחרות שאינן כוללות רכיבה. בנוסף, כאשר ה"פאנל" נמצא במקומו הייעודי ניתן לשמוע את המוזיקה באמצעות זוג רמקולים נסתרים הנמצאים בגוף הפנס לאופניים. כמו כן לנגן והרמקולים כפתורי שליטה נוחים בחזית למעבר בין שירים ושינוי עוצמת השמע.

מעבר לפנס P7לאופניים, ישנם אביזרים לאופניים המספקים גם כן תאורה : תאורה לגלגלי האופניים היא פתרון בטיחותי לרוכב העירוני המבקש להגביר את ניראותו בשעות החשיכה, ויוצר אפקטים מרשימים בזמן הרכיבה. אביזר אופניים זה מותקן על גבי חישורי גלגל האופניים ומופעל ע"י 2 סוללות AA. בזמן הרכיבה, 20 נורות ה LED הצבעוניות של אביזר לאופניים זה דולקות במקצבים שונים ויוצרים יחד עם סיבוב הגלגל צורות ואפקטים מרשימים. כך גם ניראה הרוכב בצורה בולטת יותר בחשיכה ונצפה ממרחק רב.
פנס P7 900 Lumen                                                                                        


 
                                                           פנס בשילוב Mp3            
 
בייק טק הינה חנות המתמחה במגוון רחב של אביזרי אופניים, גאדג'טים , מנעולים ואזעקות לאופניים , תיקים לאופניים , אביזרים לאופניים חשמליים , פנסים ותאורה לאופניים ועוד כל הסחורה מתוצרת חברות ידועות בתחום ועומדים בדרישות תקני איכות מחמירים. אנו מזמינים אתכם ליהנות ממחירים אטרקטיביים ומשלוחים מהירים לכל חלקי הארץ. כל הזכיות שמורות לבייק טק, מושב שומרה.
FacebookGoogle+Twitter
האתר מאובטח ומוצפן
בטכנולוגיית SSL 128BIT
ובאישור חברות האשראי