תאורה ובטיחות בלילה- פנסים לאופניים
כמה פעמים יצא לכם לרכב על האופניים שלכם בלילה? רכיבה בשעות החשיכה אומנם הכרחית במקרים מסוימים, אך לעיתים עלולה לסכן את הרוכב. תאורת בטיחות לאופניים נועדה לשמור על חייכם, פשוטו כמשמעו. בין פנסי התאורה והבטיחות יש כאלו שיתאימו לנסיעה עירונית, ויש שיתאימו לנסיעה בינעירונית, יש שיציעו תאורה אחורית ויש קדמית. הגדג'טים ברשימת התאורה כוללים: פנסים קדמיים לאופניים המתחברים ישירות למתח הסוללה ומאירים לאורך כל הדרך, פנסים אחוריים לאופניים שיוודאו שיראו אתכם היטב גם מאחור, פנס מקצועי P7  בעל שלושה מצבים משתנים: עוצמת אור בינונית, חזקה והבהוב מהיר), פנס קדמי מבוסס על טכנולוגית לד ללא חיווט ופנס קדמי הכולל צפצפה המופעלת בקלות באמצעות מתג הפעלה הקרוב לידית. כדי להתקין את הפנסים לא נדרשים כלי עבודה כל שהם.
לסיכומם של דברים, במאמר זה סקרנו מגוון סוגי אביזרים וגדג'טים מדליקים עבור אופניים חשמליות, מהם הכרחיים יותר ומהם הכרחיים פחות. אנו בבייקטק מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר על מנת לקבל פרטים נוספים על המוצרים האיכותיים לאופניים העומדים בתקני הבטיחות המחמירים ביותר.


לפרטים נוספים ולרכישת המוצר לחץ >כאן<
 
בייק טק הינה חנות המתמחה במגוון רחב של אביזרי אופניים, גאדג'טים , מנעולים ואזעקות לאופניים , תיקים לאופניים , אביזרים לאופניים חשמליים , פנסים ותאורה לאופניים ועוד כל הסחורה מתוצרת חברות ידועות בתחום ועומדים בדרישות תקני איכות מחמירים. אנו מזמינים אתכם ליהנות ממחירים אטרקטיביים ומשלוחים מהירים לכל חלקי הארץ. כל הזכיות שמורות לבייק טק, מושב שומרה.
FacebookGoogle+Twitter
האתר מאובטח ומוצפן
בטכנולוגיית SSL 128BIT
ובאישור חברות האשראי