רכיבה עם האייפון - כדאי?!

גם אם אנו רוכבים על אופניים וגם אם לאו, לכל אחד מאיתנו סמארטפון בכיס: אייפון, גלקסי, נוקיה או מוטורולה - המכשיר החכם נמצא איתנו תמיד ובכל מקום. שילוב המכשיר החכם בזמן רכיבה קלה היום מתמיד בשל התפתחות בשוק האביזרים לאופניים בקטגוריה זו.
 
 בקטגוריית האביזרים לאופניים, נראה כי מפתחי המוצרים והמהנדסים של היצרנים עושים חשיבה עמוקה על מציאת פתרונות ופיתוח אביזרים לאופניים ואפליקציות אשר יותאמו לרכיבה עם המכשיר החכם (סמארטפון). מי מאיתנו לא חווה את "התענוג" שבעצירה של רכיבה מושלמת רק כדי לשלוף את האייפון המצלצל מתיק הגב?!
בכדי לפתור את הדילמה - לעצור או לא - נסקור כאן מגוון אביזרים לאופניים אשר מעמידים את המכשיר החכם על גבי הכידון והופכים אותו לחלק בלתי נפרד מהרכיבה. כיום, ניתן למצוא בחנויות האופניים, בין שלל האביזרים לאופניים, מגוון מעמדים לטלפונים לכידון האופניים, החל ממעמד אוניברסלי לטלפונים ניידים לאופניים - אשר מתאים למגוון טלפונים ולכידונים שונים, ועד מעמדים לטלפונים אטומי מים לאופניים ייעודיים לאייפון ולמגוון מכשירים..  
אבל למה לקנות מעמד לאייפון לאופניים אתם שואלים? תחילה תוכלו לצפות בשיחות הנכנסות ולסנן שיחות לא דחופות. כך לא תשארו מנותקים בזמן הרכיבה, ולא תצטרכו לעצור בצד הדרך!
בנוסף, ישנה מודעות גבוהה בקרב מפתחי האפליקציות לפיתוח אפליקציות ניווט ומסלולים לאופניים, כך שהמכשיר החכם הופך ל GPS בשטח!
אחת האפליקציות לאופניים אשר יצאה לאחרונה לשוק היא iTiul אופניים אשר הופכת את האייפון שלכם לכלי ניווט בשטח, ומציגה מגוון מסלולים מובנים בקטגוריות קושי משתנות ובאזורים שונים בארץ. בנוסף תוכלו לצפות בנתוני מרחק וזמנים על גבי מסף המגע בכל זמן הרכיבה.ולא רק זאת - האייפון או המכשיר החכם יכול להפוך לאביזר לאופניים לכשעצמו ולשמש אתכם בשמיעת המוזיקה האהובה עליכם בזמן הרכיבה: למה לשאת עליכם נגני מוזיקה (משקל מיותר - לא?!) כאשר המכשיר החכם יכול לשמש ככזה? בשעה שהאייפון נמצא על הכידון תוכלו לחבר אליו זוג אוזניות ולשמוע מוזיקה או לבצע שיחות - וכל זאת מבלי להסיר את שתי הידיים מהכידון!כמו כן לרוכבים "המופרעים" שבינינו, כדאי להצטייד באביזר לאופניים אשר מתאים לרכיבה בתנאי קיצון : ישנם בשוק מגוון מעמדים לאייפון באייכויות שונות, אך מעמד אטום מים לאייפון לאופניים - הוא אחד מהאביזרים לאופניים החמים היום בשוק: הוא מאפשר להשתמש באייפון בזמן הרכיבה על האופניים ולהשתמש בכל תכונותיו, כולל מסך המגע, בזמן שהוא נמצא בתוך כיסוי מגן ייחודי העמיד בפני נפילות קשות, מים, בוץ וזיעה.
רגע רגע... איך אבל אפשר להשתמש עם כפפות הרכיבה במסך המגע של האייפון, אתם שואלים?
אחד מהאביזרים לאופניים המצויים אצל כל רוכב מקצועי הוא כפפות רכיבה. כפפות הרכיבה מגיעות בגדלים ובצבעים שונים, ובכדי להשתמש במסך מגע של אייפון או כל סמארטפון אחר תצרכו להצטייד בכפפות רכיבה מיוחדות עם קצוות אצבעות העשויות חומר מיוחד אשר מאפשרות שימוש במסכי מגע - אשר מצויים במגוון טלפונים חכמים. כמו שאר הכפפות, גם כפפות רכיבה אלו מגיעות במגוון מידות ועשויות חומרים "נושמים" וסופגי זיעה.
אם כך, לנשיאת המכשיר החכם ייתרונות רבים בזמן רכיבה על אופניים - הצטיידו באביזרים לאופניים המתאימים למכשיר החכם שברשותכם ויאללה לשטח!
מעמד אטום מים לאייפון לאופניים
iTiul לאופניים 
כפפות רכיבה למסכי מגע
 
בייק טק הינה חנות המתמחה במגוון רחב של אביזרי אופניים, גאדג'טים , מנעולים ואזעקות לאופניים , תיקים לאופניים , אביזרים לאופניים חשמליים , פנסים ותאורה לאופניים ועוד כל הסחורה מתוצרת חברות ידועות בתחום ועומדים בדרישות תקני איכות מחמירים. אנו מזמינים אתכם ליהנות ממחירים אטרקטיביים ומשלוחים מהירים לכל חלקי הארץ. כל הזכיות שמורות לבייק טק, מושב שומרה.
FacebookGoogle+Twitter
האתר מאובטח ומוצפן
בטכנולוגיית SSL 128BIT
ובאישור חברות האשראי