טעינת טלפון בזמן רכיבה


לכולנו זה קורה, בין אם אנו רוכבים לעבודה, או סתם להנאתנו - הסוללה באייפון או במכשיר
החכם שברשותנו התרוקנה! מה עושים חוץ מלחפש שקע חשמל קרוב? הכתבה הבאה היא בשבילכם.
 
שוק האביזרים לאופניים הוא שוק מפותח ודינאמי מאוד המציג חדשנות ומגוונים משתנים להנעמת הרכיבה. בשנים האחרונות חלה קפיצת מדרגה בשימוש הטלפונים החכמים (סמארטפונים) : אייפון , גלקסי, HTC, נוקיה ומוטורולה - לכל אחד מאיתנו יש טלפון חכם בכיס.
אופניים הם אחד מאמצעי התחבורה הנפוצים ביותר, ומשמשים לא רק כפנאי וספורט אלא גם כאמצעי תחבורה המשמש עובדים הרוכבים לעבודתם, ילדים לבית הספר ואנשים אשר מאסו בפקקי התנועה בערים הגדולות.
אביזר לאופניים גאדג'טי חדש אשר תופס תאוצה לאחרונה יאפשר הטענה של הטלפון באמצעות דינמו המותקן על אופניים. מטען דינמו לאופניים עושה שימוש באנרגיה ירוקה - כח הדיווש - בטעינת מגוון מכשירים הניתנית לטעינה דרך כניסת USB בסיסית. גם נסיעה קצרה של עשר דקות במהירות 10 קמ"ש תספק לכם טעינה לאייפון או למכשיר החכם שברשותכם של כ- 20 דקות שיחה או 3 שעות המתנה. בשביל לייצר מתח המספיק לטעינת הסלולרי, על המשתמש לרכב במהירות של 6 קמ"ש לפחות. 
                  טעינת הטלפון בזמן רכיבה
               Dynamo Hub  
ישנם סוגים שונים של מטעני דינמו לאופניים ובטווחי מחירים משתנים. אחד הנפוצים הוא הדינמו המוכר לכולנו אשר ממיר את אנרגיית הדיווש שלנו למתח חשמלי.אם בעבר נעשה שימוש בדינמו זה לצורך תאורה בזמן רכיבה,  מטען דינמו לאופניים זה מטעין את הטלפון הסלולרי שברשותכם. הדינמו מותקן על מזלג הגלגל ומוצמד לצמיג. בחלקו העליון קופסת מתח בעלת יציאת USB ובעלת מתח של 5V ומעמד הניצמד לכידון עליו ניתן להתקין מגוון של טלפונים סלולריים או טלפונים חכמים. בעזרת אביזר לאופניים זה תוכלו לשמר את חיי הסוללה שלכם באייפון או במכשיר החכם שברשותכם. בנוסף, תוכלו להשתמש באפליקציות זוללות סוללה כמו שמיעת מוזיקה, או שימוש בתוכנות ניווט לאופניים ללא היסוס וחשש "לחסל" את הסוללה.
בנוסף למטען הדינמו הקלאסי , פיתחו המהנדסים בשנים האחרונות את ה"Dynamo Hub" - אשר בשונה מהדינמו הבסיסי הוא מותקן בחלק הפנימי של חישורי הגלגלים, בתוך תושבת הגלגל. 
בזמן רכיבה ממיר ה- Dynamo Hub את סיבובי הגלגל למתח חשמלי שבעזרתו ניתן להטעין מגוון מוצרים הניתנים לטעינה ע"י שקע USB. היתרונות של דינמו לאופניים זה הוא תחילה העמידות שלו בפני גשם בוץ ורטיבות. בנוסף, העובדה שהוא נמצא בחלקו הפנימי של הגלגל הופך אותו לפחות חשוף מפני מכשולים או צמחיה - מה שהופך אותו לאידאלי לרכיבת שטח בתנאים קשים.

אפשרות נוספת וזולה לטעינת אייפון היא שימוש בסוללות גיבוי לאייפון אשר מתאימות לרכיבות ארוכות , בשטח או כביש, בעזרת סוללת גיבוי לאייפון ניתן להטעין אייפון לזמן כולל של כ- 3 שעות שיחה ועד 15 שעות המתנה. בעזרתן של סוללות גיבוי לאייפון אלו ניתן להשתמש גם כן באפליקציות ותכונות זוללות סוללה כמו ניווט, מוזיקה ועוד.
               סוללת גיבוי לאייפון
 
בייק טק הינה חנות המתמחה במגוון רחב של אביזרי אופניים, גאדג'טים , מנעולים ואזעקות לאופניים , תיקים לאופניים , אביזרים לאופניים חשמליים , פנסים ותאורה לאופניים ועוד כל הסחורה מתוצרת חברות ידועות בתחום ועומדים בדרישות תקני איכות מחמירים. אנו מזמינים אתכם ליהנות ממחירים אטרקטיביים ומשלוחים מהירים לכל חלקי הארץ. כל הזכיות שמורות לבייק טק, מושב שומרה.
FacebookGoogle+Twitter
האתר מאובטח ומוצפן
בטכנולוגיית SSL 128BIT
ובאישור חברות האשראי