המוזיקה שלכם על הכידון!


מי מאיתנו לא אוהב מוזיקה? הספורטאים שבינינו עושים שימוש במוזיקה בזמן פעילויות ספורט שונות
 ומגוונות - בחדר כושר, ריצה, שחייה וכמובן רכיבה על אופניים. הטרנד החם בתחום הרכיבה הוא מערכות
 סאונד ושמע להנעמת הרכיבה. התנתקו מהאוזניות וקראו את הכתבה הבאה
12/1/2012 , מאת : לוי רונן                    
 
שוק האביזרים לאופניים הוא שוק מפותח ודינאמי מאוד המציג חדשנות ומגוונים משתנים להנעמת הרכיבה. בשנים האחרונות חלה קפיצת מדרגה בשימוש הטלפונים החכמים (סמארטפונים) : אייפון , גלקסי, HTC, נוקיה ומוטורולה - לכל אחד מאיתנו יש טלפון חכם בכיס.
אופניים הם אחד מאמצעי התחבורה הנפוצים ביותר, ומשמשים לא רק כפנאי וספורט אלא גם כאמצעי תחבורה המשמש עובדים הרוכבים לעבודתם, ילדים לבית הספר ואנשים אשר מאסו בפקקי התנועה בערים הגדולות.
אביזר לאופניים גאדג'טי חדש אשר תופס תאוצה לאחרונה יאפשר הטענה של הטלפון באמצעות דינמו המותקן על אופניים. מטען דינמו לאופניים עושה שימוש באנרגיה ירוקה - כח הדיווש - בטעינת מגוון מכשירים הניתנית לטעינה דרך כניסת USB בסיסית. גם נסיעה קצרה של עשר דקות במהירות 10 קמ"ש תספק לכם טעינה לאייפון או למכשיר החכם שברשותכם של כ- 20 דקות שיחה או 3 שעות המתנה. בשביל לייצר מתח המספיק לטעינת הסלולרי, על המשתמש לרכב במהירות של 6 קמ"ש לפחות.
                                      טעינת הטלפון בזמן רכיבה
 
בייק טק הינה חנות המתמחה במגוון רחב של אביזרי אופניים, גאדג'טים , מנעולים ואזעקות לאופניים , תיקים לאופניים , אביזרים לאופניים חשמליים , פנסים ותאורה לאופניים ועוד כל הסחורה מתוצרת חברות ידועות בתחום ועומדים בדרישות תקני איכות מחמירים. אנו מזמינים אתכם ליהנות ממחירים אטרקטיביים ומשלוחים מהירים לכל חלקי הארץ. כל הזכיות שמורות לבייק טק, מושב שומרה.
FacebookGoogle+Twitter
האתר מאובטח ומוצפן
בטכנולוגיית SSL 128BIT
ובאישור חברות האשראי