אודותינו
חברת ”BIKE TECH“(בייק טק) הינה חברה המייבאת ומשווקת מגוון אביזרים לרוכבי אופניים , וביניהם גם גאדג‘טים ייחודיים המתאימים לרוכבי הדו –גלגלי מכל הסוגים: אופניים, אופניים חשמליות, קורקינטים ואופנועים ."בייק טק" הוקמה כמענה לרוכבים המחפשים פתרונות המשלבים טכנולוגיה, בידור ובטיחות בזמן הרכיבה. כמה פעמים עצרת בצד הדרך כדי לשלוף את הסלולרי המצלצל מתיק הגב? – לא עוד!! לחברת ”BIKE TECH“ מגוון מוצרים ייחודיים החל ממעמדים לטלפונים ניידים וסמארטפונים –חלקם מותאמים במיוחד לרכיבת שטח עם בוץ, אבק ומים - וכלה בדיבוריות ומערכות סאונד איכותיות, ממיטב היצרנים .

"בייק טק" מורכבת מצוות רוכבים אשר סקר ברחבי העולם את המוצרים המוצגים באתר. כל מוצר באתר נבדק על יידי צוות "בייק טק" ברכיבה מעשית, כדי שלכם הרוכבים, לא יהיה צורך "להמר" על טיבו!!
 
חברת ”BIKE TECH“ משווקת את מוצריה הן ללקוחות במגזר הפרטי הכולל משלוח עד בית הלקוח, והן לחנויות מתמחות ורשתות אופניים בכל רחבי הארץ.

נשמח לשמוע את תגובותיכם ועצותיכם !
לפרטים נוספים והזמנות: ,info@biketech.co.il. perrylevi@013.net.il,
טל' להזמנות ויצירת קשר: 073-7415444
מושב שומרה, 44, מיקוד 22855

 
 
בייק טק הינה חנות המתמחה במגוון רחב של אביזרי אופניים, גאדג'טים , מנעולים ואזעקות לאופניים , תיקים לאופניים , אביזרים לאופניים חשמליים , פנסים ותאורה לאופניים ועוד כל הסחורה מתוצרת חברות ידועות בתחום ועומדים בדרישות תקני איכות מחמירים. אנו מזמינים אתכם ליהנות ממחירים אטרקטיביים ומשלוחים מהירים לכל חלקי הארץ. כל הזכיות שמורות לבייק טק, מושב שומרה.
FacebookGoogle+Twitter
האתר מאובטח ומוצפן
בטכנולוגיית SSL 128BIT
ובאישור חברות האשראי